Jabłonka Kościelna i „SamoRządowe przygody z Nauką” - [VIDEO]

  • 23.06.2021, 17:38 (aktualizacja 23.06.2021, 17:43)
  • Tylko dobre informacje
Jabłonka Kościelna i „SamoRządowe przygody z Nauką”  - [VIDEO]
To nie Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, choć nasza reprezentacja ma szanse na awans do 1/8 finału, to my oglądaliśmy mecz rozgrywany podczas pikniku rodzinnego SamoRządowe przygody z Nauką w Jabłonce Kościelnej.

W ramach festynu naukowego Jabłonce Kościelnej odbyły się wykłady, prelekcje i pokazy prowadzone przez popularyzatorów nauki, ekspertów oraz wykładowców uczelni wyższych i zaproszonych prelegentów. Na chwilę zamieniliśmy się w słuchaczy prelekcji wykładowcy z Wyższej szkoły Agrobiznesu w Łomży.

Jak na prawdziwy festyn przystało były konkursy, wata cukrowa i pyszne jedzenie przygotowane przez Koło Gospodyń wiejskich Jabłoneczka, ale tego dnia wszystkie serca biły tatusiom, bo piknik odbył się w przeddzień dnia ojca 

 

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży współorganizator pikniku oprócz wykładów i prelekcji w praktyczny sposób przekazywała wiedzę, można powiedzieć przez żołądek do umysłu czyli pyszna włoska kiełbasa z białą czekoladą i rozpuszczalną kawą.  Przed nami kilka jeszcze takich spotkań więc planując wakacyjne przygody warto na trasie wyznaczyć kolejne piknikowe miasta.

Festyn był dofinansowany z funduszy Ministerstwa Nauki i Edukacji  w  ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki”.

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe