MBP w Łomży zaprasza na spotkanie z Robertem Bałdygą

  • 24.06.2021, 11:01
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
MBP w Łomży zaprasza na spotkanie z Robertem Bałdygą
Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie z Robertem Bałdygą i promocję książki Ptaki doliny Biebrzy i Narwi. Spotkanie odbędzie się 25 czerwca (piątek) o godz. 18:00 w Hali Kultury na Starym Rynku.

Robert Bałdyga mieszka i pracuje w Łomży. Miłośnik przyrody i fotografii, której poświęca większość wolnego czasu. Od wielu lat obserwuje I amatorsko fotografuje dziką przyrodę oraz krajobrazy w dolinie rzek Biebrzy i Narwi.

Marek Pióro, Robert Bałdyga (fotografie) - Ptaki doliny Biebrzy i Narwi, to książka niezwykła, zarówno do czytania, oglądania, a także do… słuchania! Wystarczy bowiem za pomocą smartfona zeskanować zamieszczone w książce QR kody, by przenieść się w świat ptasich głosów i dźwięków.

W czasie spotkania będzie możliwość zakupu książek z Wydawnictwa Paśny Buriat.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe