Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.189 - [VIDEO]

  • 28.06.2021, 07:56 (aktualizacja 28.06.2021, 09:00)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.189 - [VIDEO]
Co ciekawego wydarzyło się na Mazowszu w tym tygodniu?

Marszałek z absolutorium 

Zarząd Województwa Mazowieckiego z absolutorium i wotum zaufania. Dwadzieścia sześć za to głosy radnych Koalicji Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Radnego Niezrzeszonego. Przeciw głosowali radni z Prawa i Sprawiedliwości.
 

Płockie karetki przekazane w teren 

Płockie pogotowie dzieli się karetkami. Najstarsze ale ciągle sprawne ambulansy trafią do strażaków - ochotników i żołnierzy.

 

 

Miliony dla subregionu radomskiego 

11 milionów na drogi dojazdowe, remonty strażnic i wyposażenie OSP, a także na ochronę powietrza czy place zabaw dla subregionu radomskiego. Pieniądze z samorządu Mazowsza pozwolą zrealizować niemal trzysta projektów.

 

Sezon turystyczny i czarne punkty 

Spacer po Płocku samorządowców z mieszkańcami miasta rozpoczął sezon turystyczny na Mazowszu. Warto przy tej okazji a ku przestrodze powiedzieć o nowych czarnych punktach wodnych czyli miejscach, które powinniśmy omijać szukając ochłody w wodzie. Niestety nie wszyscy w poszukiwaniu kąpieliska kierują się zdrowym rozsądkiem. Do największej liczby utonięć dochodzi na niestrzeżonych akwenach.

 

Jestem z Mazowsza – to powód do dumy”

Młodzi plastycy, poeci i literaci nagrodzeni podczas uroczystej gali w Mazowieckim Teatrze Muzycznym, gdzie ogłoszono wyniki konkursuJestem z Mazowsza – to powód do dumy” .


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe