I Miejsce Akademii Sportu Medyk na Runmageddon Ełk [FOTO]

  • 28.06.2021, 15:33 (aktualizacja 28.06.2021, 15:40)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
I Miejsce Akademii Sportu Medyk na Runmageddon Ełk [FOTO]
Drużyna Akademii Sportu Medyk z Łomży zajęła pierwsze miejsce na rozgrywanym w Ełku biegu z przeszkodami Runmageddon w formule Rekrut.

Uczestnicy mieli do pokonania ponad 8 km trasy usłanej przeszkodami.

- Ścianki, liny, woda i błoto towarzyszyły nam na każdym kroku, ale dzięki współpracy i drużynowej postawie udało się wygrać bieg – opowiada Paweł Remiszewski trener w Akademii Sportu Medyk. - Klub wspiera: Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica – dodaje.

Runmageddon Ełk 2021 odbył się w miniony weekend (26-27. 06. 2021 roku) na nowej Plaży Miejskiej. Wyróżnienia były przyznawane w następujących kategoriach:

1. Seria Elite Kobiety – miejsca I-III,
2. Seria Elite Mężczyźni – miejsca I-III,

3. Masters Kobiet – miejsca I-III

4 Masters Mężczyzn – miejsca I-III

5. Najszybsza drużyna serii Elite – miejsca – I-III (na podstawie 5 najlepszych czasów członków drużyny tylko spośród zawodników, którzy ukończyli bieg z opaską i zostali sklasyfikowani w serii Elite).

Runmageddon jest biegiem ekstremalnym, podczas którego Uczestnicy muszą pokonać trasę najeżoną przeszkodami. Jak przekonują organizatorzy to wyzwanie, które pozwala zmierzyć się ze swoimi słabościami i pokonać ograniczenia. To przygoda, o której nie zapomina się do końca życia. Aha, i najważniejsze – Runmageddon uzależnia!


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe