Marta Bogna Perkowska w gronie laureatów elimicacji wojewódzkich do 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

  • 28.06.2021, 15:51
  • Red
Marta Bogna Perkowska w gronie laureatów elimicacji wojewódzkich do 66.…
Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku zorganizował eliminacje wojewódzkie do 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w którym wzięli udział uczniowie szkół średnich i osoby dorosłe z terenu województwa podlaskiego. Podczas eliminacji przygotowany program artystyczny zaprezentowało 22 uczestników. Reprezentantką Łomży była Marta Bogna Perkowska, laureatka eliminacji miejskich turnieju poezji śpiewanej zorganizowanych pod koniec maja przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych.

Marta Bogna Perkowska znalazła się w gronie laureatów konkursu i została zakwalifikowana do udziału w eliminacjach ogólnopolskich, które odbędą się jesienią w Centrum Kultury we Włocławku.

Marta Bogna Perkowska uczestniczy w zajęciach Studia Wokalnego eMDeK prowadzonego przez Magdę Sinoff w Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

Organizatorem Konkursu jest Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie.


 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe