Laureatka piosenki wakacyjnej z Łomży

  • 19.07.2021, 09:18
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Laureatka piosenki wakacyjnej z Łomży MDK Białystok
Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zorganizował regionalne eliminacje "Konkursu Piosenki Wakacyjnej 2021". Siedemnastu młodych artystów z regionu województwa podlaskiego zaprezentowało piosenki o tematyce lata i wakacji.

Do udziału w finale, który odbył się w formie koncertu otwartego dla publiczności, komisja jurorska pod przewodnictwem Marty Szałkiewicz z Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku zakwalifikowała dziewięcioro wokalistów. Wśród nich znalazła się trzecioklasistka Dominika Szabłowska, która na co dzień uczestniczy w zajęciach wokalnych Studia eMDeK z Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży prowadzonych przez Magdę Sinoff.

Prezentacja Dominiki została oceniona bardzo wysoko, tym samym uzyskała tytuł "Laureata Konkursu Piosenki Wakacyjnej 2021". Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Serdecznie gratulujemy Dominice i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe