Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.192 - [VIDEO]

  • 19.07.2021, 09:23 (aktualizacja 19.07.2021, 09:34)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.192 - [VIDEO]
Miniony tydzień na Mazowszu.

Inwestycje w rekreację, odpoczynek i sport 

Oprócz finansowania z budżetu Mazowsza dróg, Ochotniczych Straży Pożarnych, czy ochrony powietrza samorządy coraz chętniej inwestują w miejsca rekreacji, odpoczynku i sport.

 

Ekologiczna transformacja w Szpitalu w Kozienicach 

Ekologiczna transformacja w Szpitalu w Kozienicach. Wykorzystanie energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, a także zmniejszenie jej zużycia w placówce to główne cele projektu z ponad milionem złotych unijnego dofinansowania. 

 

 

Odnowa budynków komunalnych w Pionkach 

Odnowa komunalnych budynków wielorodzinnych, zagospodarowanie otoczenia i utworzenie świetlicy integracyjnej, to inwestycje, które niebawem będą realizowane na terenie Pionek. Pomogą w tym fundusze europejskie.

 

Klinika „Budzik” przy szpitalu bródnowskim

Fundacja „Akogo?” buduje Klinikę „Budzik” dla dorosłych w sąsiedztwie szpitala bródnowskiego. Byliśmy obecni podczas wmurowania aktu erekcyjnego.

 

Uwaga na upały 

Upały nie ustępują. Są niebezpieczne nie tylko dla zdrowia, ale i życia. Jak pomóc tym, którzy zasłabną czy stracą przytomność pokażą medycy warszawskiego pogotowia.


 


 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe