S61 Stawiski - Szczuczyn. Ruch po nowych jezdniach, ale z ograniczeniami [VIDEO]

  • 20.07.2021, 15:35 (aktualizacja 20.07.2021, 15:59)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
S61 Stawiski - Szczuczyn. Ruch po nowych jezdniach, ale z ograniczeniami… GDDKiA oddział w Białymstoku
Na odcinku przyszłej drogi ekspresowej S61 Stawiski – Szczuczyn nastąpiła zmiana organizacji ruchu. Pojazdy zostały przekierowane na wykonane już jezdnie S61. To techniczna zmiana w związku z kolejnym etapem prac. Będzie tam obowiązywało ograniczenie prędkości do 70 km/h.  

Jak informuje białostocki oddział GDDKiA przełożenie ruchu pozwoli na wykonanie ostatnich już prac, takich jak np. połączenie ogrodzeń, barier i wykonanie nawierzchni dróg bocznych i serwisowych, po których do tej pory odbywał się ruch.

Jednocześnie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych I Autostrad apelujemy do kierowców o przestrzeganie limitu prędkości oraz zachowanie wzmożonej ostrożności z uwagi na prowadzone jeszcze roboty i możliwość lokalnych zawężeń do jednego pasa ruchu.

Udostępnienie pełnego przekroju drogi klasy S oraz zdjęcie ograniczenia prędkości do 70 km/h planowane jest na przełom lipca i sierpnia, razem z otwarciem sąsiedniego odcinka S61 Kolno – Stawiski. Wtedy kierowcy zyskają łącznie prawie 44 km trasy ekspresowej od węzła Kolno, na północ od Łomży, do końca obwodnicy Szczuczyna.

 


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe