Sylwia Grzeszczak koncert w Białymstoku

  • 21.07.2021, 11:59
  • Tylko dobre informacje na wakacje
Sylwia Grzeszczak koncert w Białymstoku
Sylwia Grzeszczak - słynąca z niezwykłego głosu wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów wystąpi w Amfiteatrze Opery i Filharmonii Podlaskiej już 23 lipca, podczas II Gali Fundacji Naszpikowani. Dochód z wydarzenia będzie przeznaczony na pomoc podopiecznym fundacji.


Organizatorem koncertu jest Fundacja Naszpikowani, a współorganizatorem Opera i Filharmonia Podlaska (OiFP).

Fundacja Naszpikowani działa od 2016 roku. Jej celem jest pomoc osobom dorosłym oraz nieletnim w walce z chorobami nowotworowymi krwi. Organizacja zakłada subkonta dla podopiecznych, prowadzi zbiórki, finansuje leki i leczenie, rehabilitacje, sprzęt medyczny oraz transport, środki pielęgnacyjne, druk ulotek i plakatów na rzecz chorych. Propaguje ideę dawstwa szpiku.

Bilety do nabycia w kasie OiFP oraz na stronie

https://www.bilety24.pl/koncert/sylwia-grzeszczak-koncert-charytatywny-fundacji-naszpikowani-66199?id=340032&fbclid=IwAR0HiluVgXhattU-qy5jXmV105BIEixMG_7toUTCSDQ-l0BmnCsXx2ZNdJQSylwia Grzeszczak – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w wieku pięciu lat. Zadebiutowała w programie „Od przedszkola do Opola”, gdzie wykonała piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka „Byle było tak”. Krótko po tym rozpoczęła naukę gry na pianinie, którą kontynuowała w kolejnych szkołach muzycznych, a zakończyła dyplomem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu.
Ma w dorobku cztery albumy: „Ona i on”, „Sen o przyszłości”, „Komponując siebie” i „Tamta dziewczyna”.

Tylko dobre informacje na wakacje

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe