Uwaga! Skrzyżowanie Łukasińskiego z Pułaskiego zamknięte

  • 21.07.2021, 14:03
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Uwaga! Skrzyżowanie Łukasińskiego z Pułaskiego zamknięte
Jak informuje Urząd Miejski w Łomży wykonawca przebudowy ul. Kazimierza Pułaskiego zamierza w dniach 23 i 24 lipca br. zamknąć skrzyżowanie tej drogi z ul. Łukasińskiego.

Inwestycja jest realizowana z dofinansowaniem Funduszu Dróg Samorządowych. W ramach prowadzonych prac na ul. Pułaskiego i ul. Strażackiej powstaną nowe nawierzchnie jezdni, ścieżki rowerowe, chodniki, zjazdy na posesje. Wykonany zostanie także kanał deszczowy, technologiczny oraz sieci kablowej linii oświetleniowej.

Dotychczas w 80 proc. zrealizowano kanalizację deszczową i roboty elektryczne oraz krawężniki, obrzeża i oporniki. Prawie w całości usunięto kolizje związane z kanałem sanitarnym. Wykonano już także konstrukcje drogi, zjazdów, ścieżki rowerowej i chodników, bez warstw bitumicznych. Inwestycja powinna zostać zakończona do końca listopada br., a jej koszt wynosi prawie 4 mln zł.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe