Karol Kołodziejczyk z Łomży ,,Policjant, który mi pomógł"

  • 22.07.2021, 11:04
  • Tylko dobre informacje na wakacje
Karol Kołodziejczyk z Łomży ,,Policjant, który mi pomógł" KMP w Łomży
Aspirant sztabowy Karol Kołodziejczyk został laureatem ogólnopolskiego konkursu ,,Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem akcji jest promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem lub poszkodowanym w wyniku nieszczęśliwych wypadków.

W maju 2021 roku został ogłoszony ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Istotą przedsięwzięcia jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

Zgodnie z Regulaminem konkursu, zgłoszenia policjanta do konkursu mogła dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Laureatów konkursu wybrała komisja, w skład której wchodzili laureaci trzech ostatnich edycji konkursu oraz przedstawiciel Biura Prewencji Komendy Głównej Policji.

Do konkursu nadesłano 106 zgłoszeń. W wielu z nich podkreślana była wrażliwość na krzywdę ludzi, tak jak i kulturę osobistą policjantów. Jednym z pięciu laureatów został dzielnicowy łomżyńskiej komendy aspirant sztabowy Karol Kołodziejczyk. Karol służbę w policji pełni od 20 lat, natomiast dzielnicowym jest od 10. Zawsze chętnie pomaga innym, a cechuje go profesjonalizm i opanowanie.

20 lipca w Warszawie usłyszał szczególne podziękowania od Komendanta Głównego Policji generała inspektora Jarosława Szymczyk, który z pełnym przekonaniem stwierdził, że postawa jaką prezentują laureaci w codziennej służbie przekłada się na zaufanie do Policji oraz wzrost poczucia bezpieczeństwa obywateli.  

Panie aspirancie  serdecznie gratulujemy!  

Tylko dobre informacje na wakacje

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe