Mazowsze. Wiadomości z Regionu odc. 193- [VIDEO]

  • 23.07.2021, 17:16 (aktualizacja 23.07.2021, 19:27)
  • Red
i-mazowsze-193.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miniony tydzień na Mazowszu.

Nowa neurologia w Siedlcach

Szpital w Siedlcach znów ma powód do chwalenia się. Mazowiecki Szpital Wojewódzki ma nowy oddział neurologiczny. Jest więcej łóżek, komfortowe pokoje, nowy sprzęt. Oddział został rozbudowany dzięki 11,5 mln zł dotacji z budżetu województwa. 
Rzewnie na sportowo 
Gmina Rzewnie to jeden z rekordzistów w ilości i skuteczności składanych wniosków o wsparcie budżetu Mazowsza.  Tym razem otrzymane pieniądze pomogą utworzyć plac sportowo-rekreacyjny z siłownią plenerową.
Zgoda buduje
Zgoda buduje... na przykład drogi w powiecie makowieckim.  Wójt ze starostą i marszałkiem otworzyli drogę, na dokończenie remontu której , czekano prawie dwadzieścia lat.
Tunel w Celestynowie
Wybudowany tunel w Celestynowie, będzie jedynym bezkolizyjnym skrzyżowaniem z linią kolejową na terenie gminy Celestynów. Będzie bezpieczniej, mniej hałasu i spalin.
Powiat sochaczewski inwestuje w sport i zdrowie
Do trzech gmin z  wpłynęło niemal dwa miliony z budżetu Mazowsza na boiska i ośrodki zdrowia.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe