Jesteśmy otwarci na dyskusję - Na Starym Rynku Młodzież Wszechpolska [VIDEO]

  • 26.07.2021, 12:18 (aktualizacja 26.07.2021, 12:42)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
i-nsr-mlodziez-wszechpolska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Młodzież wszechpolska jest stowarzyszeniem, które skupia młodych ludzi, którym bliska jest miłość do ojczyzny i przywiązanie do Kościoła Rzymsko-Katolickiego. O formacji najczęściej usłyszeć możemy przy okazji współorganizowanych przez nią Marszu Niepodległości odbywającego się w Warszawie, marszy Żołnierzy Wyklętych czy innych uroczystości rocznicowych. Opinie o MW bywają skrajnie różne. Jedni o MW wypowiadają się negatywnie, inni entuzjastycznie podchodzą do jej działalności. Dlaczego zatem dzieje się tak, że organizacja skupiająca młodzież cieszy się równocześnie takim zainteresowaniem i zyskała tak antagonistyczne opinie? Na te pytanie, a także wiele innych w rozmowie z Marleną Siok opowiadają Michał Mikucki prezes okręgu podlaskiego Młodzieży Wszechpolskiej oraz Bartosz Szolc prezes Białostockiego Koła Młodzieży Wszechpolskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Babcia Józia
Babcia Józia 29.07.2021, 10:18
Jacy mili, grzeczni chłopcy i realizują trafne idee.. Brawo TV NAREW za promowanie tego ruchu. Serce patriotki i Polska dusza rośnie.

Pozostałe