„SamoRządowe Przygody z Nauką” w Jedwabnem [VIDEO]

  • 27.07.2021, 12:53 (aktualizacja 27.07.2021, 13:12)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
i-jed-samorzadowe-przygody-z-nauka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prawdziwie letnia aura, tłumy mieszkańców i nie tylko oraz moc atrakcji. Tak w skrócie podsumować można kolejny festyn edukacyjny „SamoRządowe Przygody z Nauką”, który tym razem odbył się w Jedwabnem.

Takiego pikniku rodzinnego już dawno w Jedwabnem nie było. Chęć złapania oddechu, po trudnym czasie pandemii sprawiła, że tego dnia w parku przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury zjawiły się tłumy. 

Najmłodsi mogli skorzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji- od pompowanych zjeżdżalni, przez zajęcia ruchowe aż do stoisk o charakterze edukacyjnym przygotowanych przez Wyższą Szkołę Agrobiznesu.

Poza stoiskami edukacyjnymi, na scenie wystąpili lokalni wykonawcy: Michał Sawicki oraz Jacek Rogiński Zespół Fajzer.

Nie zabrakło również służb mundurowych. Na swoim stoisku przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej z 13 Batalionu Lekkiej Piechoty z Łomży podobnie jak Ochotnicza Straż Pożarna z Jedwabnego zaprezentowały swoje wyposażenie.

Zabawy i atrakcje zapewnił również Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem. Warsztaty Malarskie poprowadziła Katarzyna Kostrzeba.

Wszystkim odwiedzającym Park przy M-GOK w Jedwabnem, towarzyszyła bardzo dobra grochówka, kiełbaski z grilla, a na najmłodszych czekała budka z watą cukrową. 

Był to jeden z 24 festynów naukowych odbywających się na terenie subregionu łomżyńskiego. Wszystkie spotkanie łączy nazwa „SamoRządowe Przygody z Nauką”. Spotkania organizowane są przez Łomżyńskie Forum Samorządowe oraz Wyższą Szkołę Agrobiznesu w Łomży.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe