Zgrupowanie Miss Polski 2021 trwa, a bierze w nim udział Miss Ziemi Łomżyńskiej 2021 Aleksandra Wasik

  • 29.07.2021, 16:02
  • Red
Zgrupowanie Miss Polski 2021 trwa, a bierze w nim udział Miss Ziemi Łomżyńskiej… Archiwum prywatne Oli
- To była bardzo długa i dość męcząca podróż, również z małymi przygodami, ale ostatecznie udało mi się bezpiecznie i bez pośpiechu dotrzeć do Małopolski – mówi Ola, która na zgrupowanie w Krynicy wybrała się dzień przed jego planowanym terminem. Nie chciała się spieszyć, a w dzień pierwszego spotkania z ekipą Miss Polski oraz pozostałymi kandydatkami chciała być wypoczęta i pełna energii. Obecnie, trwają przygotowania do Gali finałowej. To bardzo intensywny czas dla dziewcząt, które pracują od bardzo wczesnego poranka do późnych godzin wieczornych. Materiały, które są nagrywane na terenie Małopolski (tegorocznego gospodarza wydarzenia), zaprezentowane zostaną w dniu finału.

- Poza napiętym grafikiem, mamy także miłe niespodzianki. Razem z pozostałymi finalistkami wzięłyśmy udział w spływie Dunajcem. Pogoda dopisała, a widoki zapierały dech w piersiach. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się nawet, że podróż wodnym wąwozem będzie tak cudowna, co więcej, wszystko co zobaczyłam podczas spływu, co bardzo mnie zauroczyło, jest nasze. Jest w Polsce – nie kryje zachwytu Ola.

Już niebawem Ola wróci do domu. Bogatsza o doświadczenie pierwszego zgrupowania, wie już, czego spodziewać się może podczas kolejnego.

- Na kolejne zgrupowanie pojadę w połowie sierpnia. Będziemy uczyć się układów choreograficznych więc będzie trochę inaczej niż teraz. Raczej, wcale nie mniej intensywnie ale o tyle łatwiej, że już się wszystkie znamy. Udział w konkursie Miss Polski traktuję jako piękną kontynuację przygody, którą rozpoczęłam w regionie podczas konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej. Oczywiście, jak każda finalistka, uśmiecham się na myśl o sukcesie, ale staram się do wszystkiego podchodzić raczej na chłodno I nie nastawiać się na nic, bo tak jest po prostu lepiej. Skupiam się na tym co mam robić, daję z siebie 200 procent i to jest dla mnie najważniejsze. Poza tym cieszę się, że mogę reprezentować nasz region podczas konkursu i zrobię wszystko, aby wyszło to jak najpiękniej potrafię - przekonuje Ola.

Gala finałowa Miss Polski 2021, odbędzie się w piątek 20 sierpnia br. w Nowym Sączu. Wydarzenie na żywo transmitować będzie Telewizja Polsat. Ola jest jedyną laureatką naszego konkursu, która będzie w tym roku reprezentować konkurs Miss Ziemi Łomżyńskiej, Łomżę oraz rodzinny Nowogród na wielkiej scenie Miss Polski.


 

red_

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe