Wiemy czego potrzebują mieszkańcy i w jakim kierunku powinien zmierzać rozwój miasta - Na Starym Rynku Piotr Modzelewski [VIDEO]

  • 02.08.2021, 18:08 (aktualizacja 02.08.2021, 21:03)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Wiemy czego potrzebują mieszkańcy i w jakim kierunku powinien zmierzać…
Spalarnia śmieci za blisko 300 milionów złotych. Centrum Usług Społecznych czy inwestycja drogowo-mostowa polegająca na modernizacji Alei Legionów i tzw. ,,Starego mostu” w ciągu ulicy Zjazd. To zdaniem radnych miasta Łomża z Klubu Prawa i Sprawiedliwości inwestycje strategiczne , na które miasto powinno starać się pozyskać środki w ramach rządowego Funduszu Polski Ład. O tym, ale także o wizji rozwoju miasta oraz nadzwyczajnej sesji z Piotrem Modzelewskim, radnym sejmiku województwa podlaskiego oraz pełnomocnikiem komitetu PiS miasta Łomża rozmawia Marlena Siok.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe