Podlaskie Zasilane Kulturą wraca na szlak, Teatr wraca na scenę

  • 16.08.2021, 10:08 (aktualizacja 16.08.2021, 10:13)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Podlaskie Zasilane Kulturą wraca na szlak, Teatr wraca na scenę
Po krótkiej wakacyjnej przerwie Teatr Lalki i Aktora w Łomży rozpoczyna kontynuację projektu pt. „Podlaskie Zasilane Kulturą”, podczas którego odwiedza miejscowości posiadające unikalny urok – miejsca skupiające niczym w soczewce cechy, takie jak: wielokulturowość, religia, historyczne zakręty, różne języki oraz autentyczny patriotyzm. Pierwszy spektakl w ramach projektu odbył się w Nowogrodzie w ramach Dni Kultury Kurpiowskiej. Dzięki współpracy nawiązanej z partnerami teatr zagości w najbliższym czasie w naszej rodzinnej Łomży, Ciechanowcu oraz Zbójnej. Projekt zakończymy natomiast w Drozdowie. Wszystkie spektakle w ramach projektu PODLASKIE ZASILANE KULTURĄ odbywają się w plenerze i są bezpłatne.

- Będzie nam niezmiernie miło, jeśli przyjmiecie nasze zaproszenie i tłumnie, całymi rodzinami, będziecie uczestniczyć w proponowanych przez nas wydarzeniach – mówi Jarosław Antoniuk, dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Łomży, zapraszając na spektakle.

 

21.08 - godz. 15:00 - Port Łomża // Szewc Kopytko i Kaczor Kwak

22.08 - godz. 15:00 - Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu // Szewc Kopytko i Kaczor Kwak

28.08 - godz. 13:00 - Gminny Ośrodek Kultury w Zbójnej // Mała Syrenka

 

To jednak nie koniec dobrych wieści!

- Bardzo doceniamy Państwa zainteresowanie spektaklami
w naszym teatrze, które niezmiennie motywuje nas do pracy artystycznej. W sierpniu odbędą się zatem dwa specjalne spektakle – zapowiada Jarosław Antoniuk.

 

19.08 - godz. 17:00 // Koziołek Matołek

27.08 - godz. 17:00 // Mała Syrenka

 

W związku z obowiązkiem dostosowania się do warunków prezentacji wydarzeń artystycznych teatr informuje, że na spektakle ma dostępną ograniczoną liczbę miejsc na sali widowiskowej. Zwraca się zatem z uprzejmą prośbą o wcześniejszą telefoniczną rezerwację biletów. Rezerwacje przyjmuje Biuro Organizacji Widowni pod numerem: 86 216 31 93.


 


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe