„SamoRządowe przygody z Nauką” na zakończenie wakacji w Śniadowie - [VIDEO]

  • 30.08.2021, 13:45 (aktualizacja 30.08.2021, 17:09)
  • Tylko dobre informacje
„SamoRządowe przygody z Nauką” na zakończenie wakacji w Śniadowie - [VIDEO]
„SamoRządowe przygody z Nauką” kolejny piknik odbył się Śniadowie. Tym razem był połączony z dożynkami gminnymi i okazał się doskonałym zakończeniem wakacji.

 

Cykl ponad dwudziestu pikników na Ziemi Łomżyńskiej finansowany jest przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki”, zorganizowany jest przez Łomżyńskie Forum Samorządowe, którego członkiem jest gmina Śniadowo.

Wydawać by się mogło, że scenariusz festynów jest powtarzalny, ale tak się tylko może wydawać, bo w Śniadowie uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania technologii budowy nie tylko domów z betonu komórkowego produkowanego nie gdzie indziej ale właśnie w Śniadowie.

Mimo, że to koniec wakacji ale już jedną nogą jesteśmy w nowym roku szkolnym i wszyscy zastanawiają się jaki będzie

Ideą projektu „SamoRządowe Przygody z Nauką” jest przedstawianie współczesnej nauki społeczeństwu, udostępnianie informacji oraz wiedzy w celu uzyskania i zwiększania poparcia społeczności lokalnych dla dalszego rozwoju szkolnictwa wyższego i nauki w regionie i Polsce. Czasem ta wiedza jest słodka ja rektorski miód z Łomży

Spotkanie w Śniadowie było bardzo rodzinne, chciałoby się powiedzieć, że każda niedziela mogłaby tak wyglądać. Była jak zawsze pyszna grochówka, pyszne ciasta i chleb ze smalcem. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży. Dmuchańce, malowanie twarzy, przejażdżki kucykiem i jak zawsze stoisko 13 batalionu lekkiej piechoty z Łomży cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem.

Partnerem pikniku była gmina Śniadowo, Łomżyńskie Forum Samorządowe i Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży.

Kolejny piknik już 2 września na placu rekreacyjnym przy Centrum Kulturalno – bibliotecznym w Sokołach

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe