JA i TY - Europejski Festiwal Sztuk Wszelakich im. Katarzyny Kuklińskiej 2021 - Na Starym Rynku Piotr Boratyński [VIDEO]

  • 07.09.2021, 16:18 (aktualizacja 07.09.2021, 17:47)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
JA i TY - Europejski Festiwal Sztuk Wszelakich im. Katarzyny Kuklińskiej…
Festiwal od kilkunastu lat łączy temat niepełnosprawności ze sztuką filmową i konsekwentnie udowadnia, że „życie można zacząć wiele razy”. Uczyła nas tego pomysłodawczyni festiwalu śp. Katarzyna Kuklińska, jak również osoby z niepełnosprawnością – bohaterowie filmów festiwalowych. I choć Katarzyna Kuklińska odeszła, Fundacja "JA i Ty” postanowiła nie przerywać festiwalu. O szczegółach w rozmowie z Marleną Siok opowiada Piotr Boratyński z Fundacji "Ja i Ty", koordynator Europejskiego Festiwalu Sztuk Wszelakich im. Katarzyny Kuklińskiej 2021.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe