XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie - [VIDEO]

  • 08.09.2021, 17:30 (aktualizacja 08.09.2021, 18:51)
  • Tylko dobre informacje
XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie - [VIDEO]
Ponad 700 najpiękniejszych zwierząt hodowlanych z regionu. Kilkuset najlepszych hodowców. Nagrody, puchary, wyróżnienia i hektary nowości zarówno maszynowych, jak i technologicznych dedykowanych branży rolniczej. Tak wyglądał pierwszy weekend września w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. A wszystko za sprawą XXVII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, VIII Ogólnopolskiej Wystawie Królików oraz Dni z Doradztwem Rolniczym.

Organizatorami XXVII wystawy w PODR w Szepietowie byli m. in. : Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Podlaski Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Podlaski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, organizacje hodowców owiec, kóz, koni, drobiu, królików.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe