Przed mieszkańcami Łomży, a zwłaszcza przed Seniorami wyjątkowo interesujący tydzień [VIDEO]

  • 13.09.2021, 14:09 (aktualizacja 13.09.2021, 14:17)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Przed mieszkańcami Łomży, a zwłaszcza przed Seniorami wyjątkowo interesujący…
Już 15 września na parkingu przy Parku Wodnym MOSiR, w okolicy Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma odbędzie się Seniorada, czyli wielkie święto łomżyńskich nestorów. Organizatorem wydarzenia jest prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, Łomżyńska Rada Seniorów oraz Fundacja Sztuk i Dialogu.

Program tegorocznej Seniorady obfituje w ciekawe wydarzenia. Zaplanowano m.in. występy artystyczne. Na scenie pojawią się grupy muzyczne z Łomży, Piątnicy, Kolna i Grajewa, a na zakończenie uczestnicy imprezy będą bawić się przy dyskotekowych rytmach zespołu Souvenire z Białegostoku.

Nie zabraknie także stoisk prozdrowotnych, na których będzie można zrobić badania profilaktyczne, poradzić się dietetyka i fizjoterapeuty. Będą też konkursy z nagrodami i kulinarne niespodzianki. Seniorada rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do 18.00.

 

 

W ramach obchodów święta łomżyńskich seniorów odbędzie się również spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Kultowe ,,Zapiski oficera Armii Czerwonej”, można będzie zobaczyć dzień później, w czwartek 16 września o godz. 14:00 w Hali Kultury.

Jednoosobowe wejściówki na to przedstawienie będą do odbioru od poniedziałku 13 września, przy ul. Farnej 1, w pokoju numer 8. Zaproszenia przeznaczone są dla posiadaczy karty seniora.

Partnerzy „Seniorady”:

- Dzienny Dom Senior+

- Klub Seniora

- Centrum Integracji Społecznej

- Komenda Miejska Policji w Łomży

- 13. batalion lekkiej piechoty

- Grupa Ratownicza „Nadzieja”

- Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych na Rzecz Rozwoju, Promocji i Doskonalenia Zawodowego

- Centrum Medyczne CEMED

- Fundacja Działań Lokalnych LOGOS

- „ELITE” Strefa Kobiet

- Filharmonia Kameralna Im. Witolda Lutosławskiego

- Teatr Lalki i Aktora

- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe