Polish Breaking Championship w Łomży - [VIDEO]

  • 22.09.2021, 15:19 (aktualizacja 22.09.2021, 17:50)
  • Tylko dobre informacje
Polish Breaking Championship w Łomży - [VIDEO]
Polish Breaking Championships to wydarzenie jakiego w Łomży jeszcze nie było. Najlepsi zawodnicy z całego kraju staną 25 września do walki o tytuł Mistrza Polski Federacji Breaking. Impreza, którą organizujemy to podsumowanie ligi tanecznej, organizowanej przez Polską Federację Breaking. Od maja do września tancerze spotykali się podczas przystanków ligii w różnych miastach Polski. Po wielu tanecznych bitwach tancerze spotkają się na łomżyńskiej gali finałowej, gdzie stoczą rozstrzygający pojedynek.

Wydarzenie wspierane jest przez Marszałka Województwa oraz Miasto Łomża dzięki czemu tancerze z całego kraju mogą rywalizować właśnie tutaj. Jest to również świetna okazja by pokazać walory naszego miasta i naszego województwa.

Breaking już za 3 lata będzie miał swój debiut na Igrzyskach Olimpijskich. Ze swojej strony, my jako organizatorzy chcielibyśmy zapewnić wszystkim zawodnikom jak najlepsze możliwości rozwoju i wsparcia, aby po solidnie przepracowanych latach mogli godnie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Dzięki pomocy lokalnych władz możemy zrealizować swoje założenia.

Zapraszamy do odwiedzenia Hali Kultury w Łomży podczas gali finałowej (25.10 Sobota godzina 18:00). Będzie to idealny moment by zobaczyć najlepsze tancerki i najlepszych tancerzy. Podczas wydarzenia prowadzona będzie transmisja live dzięki czemu na całym świecie można będzie śledzić losy turnieju w Łomży.

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe