Młodzi wandale zdewastowali barierkę na rzece

  • 23.09.2021, 12:47
Młodzi wandale zdewastowali barierkę na rzece
Niedzielny wieczór. Grupa młodych ludzi, którym ''przeszkadza'' – barierka. Barierka na mostku na rzece Łomżyczce na os. Maria. Szarpią, kopią ją, dewastują. Nie wiedzą jednak, że są obserwowani...

W niedzielę 19 września doszło do aktu wandalizmu i uszkodzenia barierki na mostku na rzece Łomżyczce na os. Maria. Ze względu na zniszczenia przeprawa została na trzy dni wyłączona z użytkowania, a naprawą barierki zajęli się pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, którzy koszty tych prac wycenili na około 2000 zł.

Zabezpieczony został monitoring, na którym widać jak grupa młodych osób szarpie barierką i w nią kopie. Nagranie przekazano policji, która teraz poszukuje sprawców zdarzenia.

Urząd Miejski w Łomży ponownie apeluje o poszanowanie dobra wspólnego, by jak najlepiej służyło ono mieszkańcom. Przypomina, że bardzo często wizerunek sprawców przestępstw i wykroczeń rejestrowany jest przez kamery, co pozwala na zatrzymanie podejrzanych i pociągnięcie ich do odpowiedzialności karnej. Tylko w tym roku dzięki monitoringowi udało się ustalić sprawców kilkunastu czynów zabronionych, do których doszło na terenie miasta.

 

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe