2,5 miliona za życie Julki z Jedwabnego - [VIDEO]

  • 30.09.2021, 09:27 (aktualizacja 30.09.2021, 15:35)
  • Czasem nie tylko dobre informacje
2,5 miliona za życie Julki z Jedwabnego - [VIDEO]
Jula Kierzkowska z rodzicami odwiedziła naszą redakcję. Mamy nadzieję poruszyć Państwa serca, by uratować Julkę.

Otrzymaliśmy kwalifikację do operacji z Boston Children's Hospital! Razem z nią przyszedł niestety kosztorys... Dwuetapowa operacja oraz transport medyczny do USA będą nas kosztować 2,5 miliona złotych – ogromną sumę pieniędzy, której nie mamy... - mówi mama Julci.  

 

 

 

LINK DO ZBIÓRKI:

https://www.siepomaga.pl/julia-kierzkowska

Operacja Julki ma się odbyć na początku przyszłego roku, ale zapłacić trzeba wcześniej – najlepiej do końca tego roku. Czy zdążymy? To pytanie nie daje nam zasnąć. Czy uda nam się zebrać tak ogromną sumę w tak krótkim czasie?  Zrobimy wszystko, by tak było, ale sami nie damy rady, dlatego z całego serca prosimy Was o pomoc – o ratunek dla serduszka Julci! Rodzice Julki 

Czasem nie tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe