Weekend na pomoc Julce Kierzkowskiej - [VIDEO]

  • 06.10.2021, 12:24 (aktualizacja 06.10.2021, 18:13)
  • Tylko dobre informacje
Weekend na pomoc Julce Kierzkowskiej - [VIDEO]
Julka Kierzkowska została gwiazdą nie tylko mediów społecznościowych. To piękna i dzielna mała dziewczynka, która nie miała tyle szczęścia co my. Każdy dzień dla niej i jej rodziców to walka o jutro. Niestety los nie dzieli równo szczęścia...jej dał za mało zdrowia, a mimo to jest cudownym i radosnym dzieckiem, słoneczkiem swoich rodziców. Julka jednak umiera, walczy o każdy dzień...bez operacji, na którą zbieramy pieniądze nie ma szans. My możemy jej pomóc...niewielkim wysiłkiem - czytamy w zaproszeniu na Jarmark dla Julki, który odbędzie w najbliższy weekend na Stacjach Orlen.

Pomoc Juleczce to nie tylko Jarmark, jej mama  zaprasza wszystkich na weekend pomocy jej cudownej  córeczce. Szczegóły poniżej:

- Tankujemy z Orlenem w Łomży, Chojnach i Kolnie

- Mecz charytatywny w Piątnicy

- Wystawa motocykli w Venedzie

 

Historię Julki poznacie tu:
https://www.siepomaga.pl/julia-kierzkowska

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe