Polski Kongres Serowarski w Mrągowie - [VIDEO]

  • 07.10.2021, 14:00 (aktualizacja 07.10.2021, 16:19)
  • Tylko dobre informacje
Polski Kongres Serowarski w Mrągowie - [VIDEO]
W Mrągowie na kongresie serowarskim spotkała się śmietanka branży mleczarskiej by rozmawiać o nowych trendach, technologiach i tym co ważne dla rynku mleczarskiego, a ściślej mówiąc serowarskiego w Polsce.

Gospodarzem kongresu była Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol.  To kolejne spotkanie branżowe, na którym poznaliśmy trendy rynkowe w światowym mleczarstwie oraz gusta i preferencje polskich konsumentów.

Polacy dokonują zakupów spożywczych świadomie, i jak się okazuje wracają do smaków dzieciństwa czyli do produktów nabiałowych, które dobrze znają.

 

 

 

Pandemia wpłynęła na nasze życie, ale preferencje zakupowe  specjalnie nie uległy zmianie.

Dwudniowy kongres serowarski w Mrągowie był okazją do spotkania firm i klientów związanych z branżą mleczarską w Polsce. Mleko jest tylko jedno i to ono połączyło wszystkich na mrągowskim spotkaniu, na którym rozmawiano również o jakości surowca i bezpieczeństwie produkcji, nowoczesnych technikach i technologiach, ale także o energii, wodzie  i środowisku w przemyśle mleczarskim czy finansowaniu inwestycji

Mówimy ser myślimy jakość, polskie mleko i jego regionalni dostawcy. Spółdzielnia Mlekpol gospodarz kongresu serowarskiego w Mrągowie jest  jednym z największych producentów mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce i w Europie. Siła Mlekpolu tkwi w ludziach, którzy go tworzą. Produkty Mlekpolu powstają w 13 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach przetwórczych. Spółdzielnia przez lata nieprzerwanie dba o kolejne pokolenia konsumentów, tworząc różnorodny, nowatorski asortyment. Od czterech dekad na polskich stołach pojawiają się produkty marek, takich jak: Łaciate, Milko, Mazurski Smak, Rolmlecz i Maślanka Mrągowska.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe