Rusza głosowanie na zadania Budżetu Obywatelskiego Miasta Łomża 2022

  • 12.10.2021, 09:45
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Rusza głosowanie na zadania Budżetu Obywatelskiego Miasta Łomża 2022
Mieszkańcy Łomży mogą już oddawać swoje głosy na zadania BO, które zostaną zrealizowane w mieście w 2022 roku. Do wyboru są 33 pomysły: 5 w kategorii ogólnomiejskiej, 7 w kategorii strefowej 17 w kategorii osiedlowej oraz 4 zadania zgłoszone w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Głosować można tylko jeden raz – wybierając jedno zadanie z każdej kategorii.

Głosowanie trwa od 11-31 października 2021 r.:
- w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Łomży, Pl. Stary Rynek 14
- w Szkole Podstawowej nr 5, ul. Polna 40A
- w Parku Wodnym, ul. Wyszyńskiego 15
- głosować można również poprzez wypełnienie interaktywnej karty do głosowania

Głosowanie odbywa się poprzez:
1) włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania (Kartę do głosowania można pobrać z załącznika pod artykułem lub wypełnić w miejscu głosowania)
2) wypełnienie interaktywnej karty do głosowania

Zasady głosowania:
- głosować można tylko jeden raz,
- w każdej z kategorii zadań (ogólnomiejskie, strefowe, osiedlowe, Młodzieżowy Budżet Obywatelski) można wybrać tylko jedno zadanie,
- przy wybranym zadaniu w rubryce „Wybór” należy postawić znak „X”,
- w karcie należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania, a także podpisać czytelnie kartę do głosowania (w przypadku głosujących poniżej 16 lat, zgodę na głosowanie musi podpisać rodzic/opiekun prawny)

W razie wyboru więcej niż jednego zadania w każdej z czterech kategorii lub niewypełnienia pól obowiązkowych w karcie lub braku czytelnego podpisu, głos będzie nieważny.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe