Mieszkańcy Łomży ruszyli na pomoc Julce. W najbliższy weekend kolejne wielkie granie dla małego serca

  • 12.10.2021, 11:45
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mieszkańcy Łomży ruszyli na pomoc Julce. W najbliższy weekend kolejne…
Ponad 105 tysięcy złotych w miniony weekend udało się zebrać na operację serca małej Juleczki. Był kiermasz, licytacje, mecz charytatywny, zbiórka w Galerii Veneda i kilkaset litrów wypitej kawy. Mieszkańcy Łomży udowodnili, że w ważnej sprawie potrafią się jednoczyć i tłumnie ruszyć na pomoc. Rodzice Julki wdzięczności za okazaną pomoc nie potrafią wyrazić. - Wzruszenie odbiera mowę. Dziękujemy za Wasze serca oddane Julii – mówią w krótkich dwóch zdaniach. Miniony weekend jednak już za nami, a przed nami kolejne wielkie granie dla małego serca. Już w najbliższą sobotę 16 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem odbędzie się jarmark sąsiędzki. Będzie można kupić tam świeże owoce i warzywa, zjeść pyszne potrawy przygotowane przez KGW w Górkach, wylicytować atrakcyjne rzeczy, jak chociażby motorower i pobawić się razem z Zespołem Milano czy Bajorkiem.

Jedwabiński jarmark – sąsiedzka pomoc dla Juleczki odbędzie się w najbliższą sobotę 16 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem między godziną 13:45 a 20:00. Istnieje także możliwość wsparcia wydarzenia. W jaki sposób?

- Oddaj niepotrzebny złom (oprócz telewizorów i nakretek). Kontener obok remizy dostarczy, a następnie odbierze i rozliczy, a pieniądze przekaże (sąsiad "Grabek") P.P.H.U. MAG Andrzej Grabowski.

- Przynieś w sobotę warzywa i owoce z pola lub ogrodka (mogą być i przetwory z nich). Winogrona, orzechy, kasztany czy jabłka i przekaż odpłatnie innym sąsiadom,

- Lokalne firmy i przedsiębiorcy mogą wesprzeć akcję przekazując na przykład bony lub towar w promocyjnych cenach,

- Masz coś cennego, co chciałbyś podarować na rzecz leczenia Juleczki? Przekaż na licytacje, które odbędą się w M-gok Jedwabne,

- Vouchery, bony zakupowe, rabatowe, usługi to także można ofiarować w zbiórce,

- Zrób jesienne porządki w domu, a rzeczy niepotrzebne, ale w dobrym stanie, przynieś. Może znajdą nowego właściciela (po sąsiedzku).

W najbliższą sobotę gramy dla serca Julki.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe