Prefbet-Sonarol wygrywa biegi oraz… teleturniej [FOTO]

  • 13.10.2021, 09:32
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Prefbet-Sonarol wygrywa biegi oraz… teleturniej [FOTO]
Andrzej Niwiński trener Klubu Sportowego Prefbet-Sonarol zwyciężył w 6-tym odcinku kolejnej serii teleturnieju Jeden z dziesięciu. Pan Andrzej jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Sokołach oraz Bruszewie a treningi z miotaczami w klubie prowadzi od 17 lat. W tym okresie jego zawodnicy zdobywali medale Mistrzostw Polski a największy sukces osiągnął Sebastian Dobkowski, który zwyciężył w Europejskich Igrzyskach Olimpijskich do lat 18, które odbyły się w Moskwie w 2010 roku a jego wynik 77,73 m w rzucie młotem 5 kg był w tamtym sezonie drugim rezultatem na Świecie!

Tradycyjnie już kolejne zwycięstwa notują biegacze Klubu Sportowego Prefbet-Sonarol. Niezawodna w ostatnim czasie Ewa Jagielska zwyciężyła w półmaratonie rozegranym w Biskupcu i jak sama podkreśla czas 1:20,50 nie kosztował jej zbyt dużo zdrowia co oznacza, że jest w wysokiej formie.

Do formy wraca Iwona Bernardelli, która w Warszawie na dystansie 5 km wygrała „Bieg z Radością” a jej czas 16:52 pozwolił zająć 8 miejsce OPEN w całym biegu. Mateusz Niemczyk w kolejnym biegu Grand Prix Kaszub, a mianowicie w miejscowości Przyjaźń koło Żukowa na 10 km wywalczył 2 miejsce. Natomiast w biegu, w którym wystartował w Borównie obok Starogardu Gdańskiego dniósł zwycięstwo w biegu przełajowym na dystansie 5,5 km.


 


 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe