PODR Szepietowo zaprasza na konferencję

  • 13.10.2021, 16:24
  • Tylko dobre informacje
PODR Szepietowo zaprasza na konferencję
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie i Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju oraz Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w V Ogólnopolskiej konferencji na temat śruty rzepakowej pod hasłem: „Śruta rzepakowa jako realna alternatywa dla importu śruty sojowej. Możliwości zwiększenia pasz rzepakowych w żywieniu bydła mlecznego”.

Spotkanie odbędzie się 21 października 2021 r. w Hotelu Odessa, ul. Przemysłowa 6 w Wysokiem Mazowieckiem o godzinie 1000.

Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom dotyczącym wykorzystania pasz rzepakowych w codziennej praktyce w gospodarstwach specjalizujących się w produkcji mleka. We współczesnej hodowli śruta rzepakowa stanowi alternatywę dla paszy wysoko białkowej w żywieniu bydła mlecznego. Konferencja ma na celu budowanie świadomości hodowców bydła mlecznego na temat walorów śruty rzepakowej i praktycznego aspektu jej szerszego stosowania w skomponowanych dawkach żywieniowych.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy rolników, producentów mleka, przedsiębiorców, doradców rolniczych, przedstawicieli świata nauki i biznesu oraz instytucji wspierających rolnictwo.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji telefonicznej pod numerami:

86 275 89 16, 22 628 38 06

lub na adres email: [email protected], [email protected]

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe