PRYMA 24 - tankowanie nigdy nie było prostsze - [VIDEO]

  • 20.10.2021, 09:01 (aktualizacja 21.10.2021, 14:51)
  • Materiał promocyjny partnera
PRYMA 24 - tankowanie nigdy nie było prostsze - [VIDEO]
Nowa stacja paliw to samoobsługa, czyli tzw. Tankomat 24 h. Nowoczesna technika sprawia, że tankowanie staje się szybkie i proste. Produkty, które są oferowane na stacji pochodzą od polskiego producenta paliw LOTOS S.A są to: - ON B0 (Paliwo bez dodatków biokomponentów), - ON B7 (z dodatkiem do 7% biokomponentów), - Pb 95, - AdBlue

PRYMA 24  to sprawna i szybka obsługa firm i ich flot, a zwłaszcza samochodów ciężarowych. Towarzyszący stacji duży plac manewrowy oraz oferowane produkty, głównie Diesel ON B0 (paliwo bez dodatków biokomponentów) wyróżniają PRYMĘ 24 wśród konkurencji, co sprawia, że PRYMA 24 jest wyjątkowa.

PRYMA 24 to system kart flotowych dla stałych klientów, które umożliwiają szybką i sprawną obsługę kierowcy. Po tankowaniu zaczyna tworzenie się WZ-tki w bazie danych, z których później tworzona jest końcowa Faktura VAT.
Nowoczesne karty flotowe sprawiają, że właściciel firmy np. t
ransportowej ma możliwość monitorowania kto i który samochód tankował (karta imienna zawierająca imię i nazwisko kierowcy oraz karta zawierająca nr. rejestracyjny oraz nazwę pojazdu). Istnieje możliwość wpisania  przebiegu samochodu.

Stanowiska do tankowania zostały tak przystosowane, że jednocześnie można tankować 4 pojazdy ciężarowe oraz 2 pojazdy osobowe/busy przy dwóch wysepkach. Każdy dystrybutor posiada mocne i szybkie pompy. Tankowanie jednego pojazdu przy dystrybutorach dla samochodów ciężarowych umożliwia wlanie 120L/min, natomiast tankowanie dwóch pojazdów ciężarowych jednocześnie po 90L/min na każdą stronę.

Dystrybutor przystosowany do tankowania samochodów osobowych i dostawczych zawiera 3 produkty: ON B0 (paliwo bez dodatków biokomponentów), ON B7 ( z dodatkiem do 7% biokomponentów) oraz Benzyna Pb 95. Każdy pistolet pracuje z wydajnością 40L/min. Przy jednym pistolecie jest zamontowany guzik, który po kliknięciu przed tankowaniem zwiększa nam wydajność do 70l/min.

Materiał promocyjny partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe