Łomżyńskie Anioły Biznesu ruszyło głosowanie internetowe - [VIDEO]

  • 21.10.2021, 15:39 (aktualizacja 21.10.2021, 17:47)
  • Tylko dobre informacje
Łomżyńskie Anioły Biznesu ruszyło głosowanie internetowe - [VIDEO]
Łomżyńskie anioły biznesu to Konkurs organizowany od 2017 roku przez miasto Łomża wspólnie z powiatem łomżyńskim. Skierowany jest przedsiębiorców, a nagroda „Łomżyński Anioł Biznesu” to wyróżnienie, które przyznawane jest osobom, instytucjom i firmom, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Łomży i Ziemi Łomżyńskiej.

Głosowaniem internetowym na kandydatów w kategoriach "Ambasador Ziemi Łomżyńskiej" i "Firma z sercem" rozpoczął się w trzeci etap konkursu gospodarczego Łomżyńskie Anioły Biznesu 2021 r.

LINK DO GŁOSOWANIA


Czwarta edycja konkursu została objęta patronatem honorowym przez: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Rzecznika MŚP, Marszałka Województwa Podlaskiego, Krajową Izbę Gospodarczą, Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Podlaski Związek Pracodawców.

Głosowanie potrwa do 31 października 2021 roku.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe