Mini boiska powstaną przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży - [VIDEO]

  • 22.10.2021, 15:14 (aktualizacja 22.10.2021, 17:07)
  • Tylko dobre informacje
Mini boiska powstaną przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży - [VIDEO]
W Łomży na działce należącej do Województwa podlaskiego znajdującej się w użytkowaniu Szpitala Wojewódzkiego imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego powstaną dwa mini boiska do gry w piłkę. Prezydent Łomży zawarł z dyrekcją Szpitala umowę najmu 500 m 2 nieruchomości, na której obiekty mają zostać wybudowane.

Udostępnienie nieruchomości to efekt negocjacji prowadzonych z zarządem województwa i dyrekcją szpitala.

Przygotowaniem obiektów zajmie się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Obiekty przeznaczone będą do gry dla dzieci lub dorosłych z dziećmi w piłkę nożną.

Inwestycję uda się zrealizować niewielkim kosztem dzięki współpracy z firmą wykonującą wymianę sztucznej nawierzchni na Orliku przy ul. Katyńskiej.
Zwarta przez Miasto Łomża umowa najmu części nieruchomości obowiązuje od 15 października 2021 r. do 30 września 2024 r.

 

Tylko dobre informacje

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe