26 rok akademicki zainaugurowany w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży

  • 25.10.2021, 16:42 (aktualizacja 25.10.2021, 16:49)
  • Tylko dobre informacje
26 rok akademicki zainaugurowany w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży
Sytuacja epidemiczna już po raz drugi zmieniła tradycyjną inaugurację roku akademickiego w Wyższej Szkole Agrobiznesu. W auli wraz z przedstawicielami Senatu uczelni zasiedli tylko reprezentanci studentów wszystkich kierunków. Immatrykulowani studenci uczestniczyli jednak w uroczystości za pomocą transmisji online.

Immatrykulowanym studentom rektor WSA prof. Roman Engler na wstępie pogratulował wyboru uczelni, która ma już 25-letnią tradycją. W Wyższej Szkole Agrobiznesu przez ćwierć wieku 8047 absolwentów ukończyło studia I i II stopnia, natomiast 1932 słuchaczy ukończyło studia podyplomowe. Rok akademicki 2021/2022 w WSA w Łomży zainaugurowało około 1000 studentów I i II stopnia na pięciu kierunkach kształcenia.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe