Ruszają zapisy do II 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego

  • 02.02.2015, 09:56
  • K.S
Ruszają zapisy do II 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego
Ruszają zapisy do II 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego w Łomży!!!

Już 14 lutego na Pływalni Miejskiej Nr 2, po raz drugi w naszym województwie odbędzie się 24 Godzinny Maraton Pływacki. Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży Celem maratonu jest popularyzacja pływania, integracja mieszkańców Łomży oraz ustanowienie rekordu w długości przepłyniętych kilometrów przez wszystkich uczestników imprezy, który został ustanowiony w ubiegłym roku i wynosi 1162km i 213 m. Maraton jak sama nazwa wskazuję będzie trwał 24 godziny, od godziny 12:00 w sobotę 14 lutego do godziny 12:00 w niedzielę 15 lutego.

W imprezie udział może wziąć każdy kto umie pływać i złoży pisemną deklarację w recepcji Pływalni Nr 2, gdzie również będzie można dokonać wyboru godziny, w jakiej zadeklaruję się udział w Maratonie. Każdy z uczestników musi przez minimum 30 minut płynąć na wyznaczonym torze, a ilość wejść musi uzgodnić wcześniej z organizatorem Maratonu. Oprócz indywidualnych startów, można zapisywać się całymi rodzinami lub stworzyć drużynę, która będzie rywalizowała w kategorii najlepszych drużyn lub rodzin. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które zapiszą się wcześniej na listę zawodników, która dostępna jest w kasie Pływalni Nr 2. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego. Zgłoszenia drużyn lub reprezentacji rodzin również przyjmowane są w recepcji Pływalni, a każda drużyna lub rodzina zobowiązana jest do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia godzin, w których będą pływać poszczególni reprezentanci. Dodatkowo do udział w Maratonie zapraszamy wszystkie przedszkolaki i uczniów klas I-II, które są w stanie przepłynąć basen rekreacyjny o długości 15m. Przepłynięte dystanse przez przedszkolaków i uczniów najmłodszych klas również będą brane pod uwagę przy ustanawianiu rekordu! Organizator będzie prowadził klasyfikacje dla:

  • trzech zawodników i zawodniczek z najdłuższym przepłyniętym dystansem

  • trzech drużyn z najdłuższymi przepłyniętymi drużynowo dystansami

  • trzech rodzin z najdłuższymi przepłyniętymi rodzinnie dystansami

  • najmłodszy zawodnik i zawodniczka

  • najstarszy zawodnik i zawodniczka

  • najlepszy zawodnik każdej drużyny i rodziny

K.S
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe