Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc. 207 - [VIDEO]

  • 29.10.2021, 15:59 (aktualizacja 30.10.2021, 08:04)
  • Tylko dobre informacje z Mazowsza
Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc. 207 - [VIDEO]
Mniony tydzień na Mazowszu.


 Mazowieckie szkoły cyfryzują, gminy termomodernizują 
Dobre wiadomości dla mazowieckich szkół. Do blisko 50 trafi sprzęt komputerowy i oprogramowanie. Pomoże unijne wsparcie. Podobnie jak przy termomodernizacji budynków OSP w Tłuszczu i Chrzęsnem oraz Ośrodka Zdrowia w Goszczynie. 

 

Instytut Matki i Dziecka oraz Szpital Wolski z unijnym wsparciem 
Termomodernizacja to temat niezwykle ważny, zwłaszcza w obliczu szalejących cen energii elektrycznej oraz potężnego kryzysu klimatycznego. Dlatego pozostajemy przy nim jeszcze przez moment. Ekologiczne zmiany czeka Instytut Matki i Dziecka oraz Szpital Wolski w Warszawie. Dzięki nim szpitale będą mogły także zaoszczędzić. 

 

Razem możemy więcej, czyli piknik integracyjny w Muzeum Turystyki i Sportu w Warszawie 
Na Mazowszu temat niepełnosprawności dotyka ponad pół miliona osób. Dlatego tak ważna jest ich integracja i wspólne pokonywanie barier. Jak się okazuje doskonałym sposobem do tego może być sport. 

 

Strategiczne inwestycje będą zrealizowane w powiecie ostrołęckim 
Mosty, drogi, budowy oświetlenia czy świetlic. Potrzeb jest wiele. Pomaga samorząd Mazowsza. 13 inwestycji w powiecie ostrołęckim oraz gminach: Jednorożec, Czerwonka, Rzewnie, Krasnosielc, Płoniawy-Bramura oraz Baranowo zostanie zrealizowanych dzięki środkom z budżetu województwa mazowieckiego. 

Pułtusk zadaszy miejskie lodowisko, Bulkowo zmodernizuje boisko 
A program kończymy choć mniejszymi, ale dla mieszkańców Pułtuska i Bulkowa równie ważnymi inwestycjami. A chodzi o miejskie lodowisko i wielofunkcyjne boisko, które mają łączyć pokolenia.

Tylko dobre informacje z Mazowsza

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe