„Produkty pszczelim woskiem pachnące” - [VIDEO]

  • 04.11.2021, 08:11 (aktualizacja 04.11.2021, 12:26)
  • Tylko dobre informacje
„Produkty pszczelim woskiem pachnące” - [VIDEO]
Podlaska Izba Rolnicza przy udziale Krajowej Rady Izb Rolniczych realizuje zadanie pn. „Produkty pszczelim woskiem pachnące” sfinansowane ze środków Funduszu Promocji Roślin Oleistych. Celem projektu jest zwiększenie wiedzy dzieci i młodzieży o jakości i cechach produktów pszczelich (miodu, pyłku kwiatowego, pierzgi, propolisu, mleczka pszczelego, wosku) oraz upowszechnienie wiedzy na temat Apiterapii.

W ramach projektu powstał film edukacyjny, warto obejrzeć są w nim wywiady z producentami miodów, produktów pszczelarskich. To doskonała lekcja biologii, która pozwoli uświadomić dzieciom i młodzieży wartości i właściwości produktów pszczelich.

 

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe