Pobiegną dla zdrowia [FOTO]

  • 19.11.2021, 14:48 (aktualizacja 19.11.2021, 14:57)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Pobiegną dla zdrowia [FOTO] mjr Dariusz Śmiechowski z-ca Rzecznika prasowego Dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze
Dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze podpisał porozumienie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich "Biegamy dla Zdrowia" w Łomży. Dzięki tej inicjatywie grupa więźniów będzie mogła wziąć udział w imprezach organizowanych przez stowarzyszenie.

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia” to organizacja zrzeszająca entuzjastów ruchu na świeżym powietrzu, troski o zdrowie i środowisko.

- Teraz dzięki porozumieniu podpisanemu prze dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze płk Zbigniewa Jankowskiego z prezes stowarzyszenia Panią Hanną Nizińską w inicjatywach i imprezach organizowanych przez biegaczy z Łomży udział będą mogli brać więźniowie. Inicjatorem porozumienia był wychowawca ds. sportu – wyjaśnia mjr Dariusz Śmiechowski, zastępca rzecznika prasowego dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.

W planach jest już wspólna organizacja pierwszej imprezy biegowej na terenie zakładu karnego- „Bieg wilczym tropem”.

 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe