Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 210 - [VIDEO]

  • 19.11.2021, 15:23 (aktualizacja 19.11.2021, 16:00)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 210 - [VIDEO]
W minionym tygodniu na Mazowszu.

Młodzi medycy wciąż z szansą na stypendium

Jesteś studentem kierunku lekarskiego V lub VI roku. Chcesz otrzymywać przez 9 miesięcy stypendium w wysokości 2 tysięcy złotych? Zgłoś się do pilotażowego programu województwa mazowieckiego. 

 

Zabytkowy budynek przy ulicy Fabrycznej 2 w Ciechanowie. Z opuszczonego i zaniedbanego stanie się lokalną perełką 

Kolejne miejsce w Ciechanowie z opuszczonego i zaniedbanego stanie się lokalną perełką. A chodzi o zabytkowy budynek przy ulicy Fabrycznej 2. Remont pochłonie 4 miliony złotych. Blisko 2 to wsparcie samorządu Mazowsza. 
 

 

Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Gocławiu zakończona. Jest dwa razy większa 

Prace budowlane trwały dwa lata. Kosztowały blisko 8 milionów złotych.  Chodzi o nowe skrzydło Szkoły Podstawowej w Gocławiu w gminie Pilawa. Placówka jest teraz niemal dwa razy większa. 

 

Duże inwestycje w powiecie grójeckim 

Kolejne inwestycje zrealizowane zostaną w powiecie grójeckim przy wsparciu województwa mazowieckiego. Pomoc otrzymały placówki medyczne, powstają także miejsca rekreacji. Teraz przyszła kolej na kolej, a dokładnie rewitalizację dawnego dworca kolei wąskotorowej. 

 

Ponad 2,5 miliona dla powiatu sokołowskiego 

Rozbudowa budynku Zespołu Oświatowego w Nowej Wsi oraz przebudowa drogi gminnej Gródek-Teofilówka to zadania, które już niebawem zostaną zrealizowane w powiecie sokołowskim. Na wsparcie mogą liczyć także strażacy-ochotnicy. Pomoże samorząd województwa mazowieckiego. 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe