Niepokonane dziewczęta z Fun Flow Crew [VIDEO i FOTO]

  • 22.11.2021, 11:50 (aktualizacja 23.11.2021, 15:12)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Niepokonane dziewczęta z Fun Flow Crew [VIDEO i FOTO]
Grupa Fun Flow Crew ze studia Master Kids zwyciężyła w turnieju ,,Ostrowski styl”. Dziewczęta w kategorii Street Dance Showcase pokonały 11 grup z całej Polski.

W miniony weekend (20 i 21 listopada ) w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się zawody taneczne Ostrowski Styl 2021. Już po raz dwudziesty tancerze z całej Polski spotkali się na parkiecie, aby walczyć o miano najlepszych w poszczególnych kategoriach. W kategorii Street Dance Showcase niepokonane okazały się dziewczęta z Fun Flow Crew ze studia Master Kids trenujące pod okiem Krystiana Pielocha, założyciela studia Master Kids. Formacja zdobyła na zawodach I miejsce i nagrodę w wysokości tysiąca złotych.  

 

 

,,Ostrowski styl” to drugi turniej, w którym brały udział dziewczęta z Fun Flow Crew. Tym razem formacji udało się zdobyć najwyższe podium. 

Zarówno tancerze, jak i choreograf nie zamierzają spocząć na laurach. Nagroda to dla nich ogromne wyróżnienie, ale także motywacja do dalszej, ciężkiej pracy. Jak zapowiada Krystian Pieloch grupa już pracuje nad nowym projektem. 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe