czwartek, 28 marca 2024 13:59

Niepokonane dziewczęta z Fun Flow Crew [VIDEO i FOTO]

Grupa Fun Flow Crew ze studia Master Kids zwyciężyła w turnieju ,,Ostrowski styl”. Dziewczęta w kategorii Street Dance Showcase pokonały 11 grup z całej Polski.

W miniony weekend (20 i 21 listopada ) w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się zawody taneczne Ostrowski Styl 2021. Już po raz dwudziesty tancerze z całej Polski spotkali się na parkiecie, aby walczyć o miano najlepszych w poszczególnych kategoriach. W kategorii Street Dance Showcase niepokonane okazały się dziewczęta z Fun Flow Crew ze studia Master Kids trenujące pod okiem Krystiana Pielocha, założyciela studia Master Kids. Formacja zdobyła na zawodach I miejsce i nagrodę w wysokości tysiąca złotych.

,,Ostrowski styl” to drugi turniej, w którym brały udział dziewczęta z Fun Flow Crew. Tym razem formacji udało się zdobyć najwyższe podium.

Zarówno tancerze, jak i choreograf nie zamierzają spocząć na laurach. Nagroda to dla nich ogromne wyróżnienie, ale także motywacja do dalszej, ciężkiej pracy. Jak zapowiada Krystian Pieloch grupa już pracuje nad nowym projektem.