Tancerze z B.K.STEP na podium w Ostrowi Mazowieckiej i Warszawie [FOTO]

  • 22.11.2021, 12:33
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Tancerze z B.K.STEP na podium w Ostrowi Mazowieckiej i Warszawie [FOTO]…
W miniony weekend odbyły się dwa Ogólnopolskie Turnieje Tańca Street dance i Breaking. Pierwszy z nich dwudniowy (20-21 listopada) pod nazwą ,,Ostrowski Styl” a drugi (21 listopada)Youngbloods Arena vol. 2 – Kids Breaking Battle.

W sobotę (20 listopada) w Ostrowi Mazowieckiej rozgrywane były kategorie solo, w których nasze miasto reprezentowały tancerki z grup: Equal Kids, The New Chappter Crew oraz The Sharp One Crew. Po rundach kwalifikacyjnych jury wybrało do Top 16 aż 4 łomżyńskie tancerki: Małgorzatę Rogińską (Equal Kids), Marysię Rupacz (The New Chappter Crew) oraz Kingę Krukowską i Kasię Boguską (The Sharp One Crew). Wszystkie dziewczęta startowały w kategorii Hip Hop 12-15 lat. Po zaciętej rywalizacji wywalczyły: Kasia 1 miejsce, a Kinga 3 miejsce.

Po kategoriach Hip Hop do prezentacji stanęli tancerze break dance. Łomżę reprezentował Szymon Dmoch. Tancerz zajął 3 miejsce.

W niedzielę (21 listopada) odbywały się pokazy formacji w kategoriach Debiuty, Street Dance, Taniec sceniczny oraz Inne formy tańca.

B.K.Step wystawiło dwie formacje w kategoriach Street Dance do 11-stu lat Equal Kids, formacji udało się zająć 2 miejsce, oraz formację Street Dance 12-15 lat The Sharp One Crew. Tancerze z tej grupy uplasowali się na 3 miejscu.

Natomiast w Warszawie odbyły się walki najlepszych bboy’s i b-girls w kategoriach do 10 i do 15 lat. W młodszej kategorii pochodzący z Łomży Oskar Borkowski zakwalifikował się do TOP 16 a w starszej Szymon Dmoch stanął na najwyższym podium.

- Czas, zaangażowanie i ogrom pracy naszych tancerzy poświęcony na treningach owocuje czołowymi miejscami co jest podwójną nagrodą: dla nich zdobytymi miejscami, a dla nas radością z oglądania ich szczęśliwymi w tym co robią - mówi Marek Kisiel ze studia B.K. STEP. - Tu w imieniu swoim i naszych podopiecznych składam wielkie, wielkie podziękowania Urzędowi Miejskiemu w Łomży oraz Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie finansowe bez, którego nie moglibyśmy konfrontować swoich umiejętności i rozsławiać naszego miasta - dodaje Marek Kisiel.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe