Niepokonane dziewczęta z Fun Flow Crew -[VIDEO]

  • 23.11.2021, 14:04 (aktualizacja 23.11.2021, 17:09)
  • Tylko dobre informacje
Niepokonane dziewczęta z Fun Flow Crew  -[VIDEO]
Grupa Fun Flow Crew ze studia Master Kids zwyciężyła w turnieju ,,Ostrowski styl”. Dziewczęta w kategorii Street Dance Showcase pokonały 11 grup z całej Polski.

 

W miniony weekend w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się zawody taneczne Ostrowski Styl 2021. Już po raz dwudziesty tancerze z całej Polski spotkali się na parkiecie, aby walczyć o miano najlepszych w poszczególnych kategoriach. W kategorii Street Dance Showcase niepokonane okazały się dziewczęta z Fun Flow Crew ze studia Master Kids trenujące pod okiem Krystiana Pielocha, założyciela studia Master Kids. Formacja zdobyła na zawodach I miejsce i nagrodę w wysokości tysiąca złotych. 

,,Ostrowski styl” to drugi turniej, w którym brały udział dziewczęta z Fun Flow Crew. Tym razem formacji udało się zdobyć najwyższe podium.

Zarówno tancerze, jak i choreograf nie zamierzają spocząć na laurach. Nagroda to dla nich ogromne wyróżnienie, ale także motywacja do dalszej, ciężkiej pracy. Jak zapowiada Krystian Pieloch grupa już pracuje nad nowym projektem.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe