Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 16:32

Łobodziński wygrywa Ligę Biegów Górskich

W sobotę 21 listopada odbył się Półmaraton „Górski Orzeł”, który był finałową odsłoną Ligi Biegów Górskich w połączonych sezonach 2020 i 2021. W Dwuletniej rywalizacji na trasach biegów górskich w Polsce zwyciężył Piotr Łobodziński (KS Prefbet-Sonarol), który zebrał największą liczbę 12. punktowanych startów.

Już przed finałem Piotr Łobodziński był pewny triumfu w „generalce”, dlatego ostatni start mógł potraktować treningowo. Zajął w nim ostatecznie 8 miejsce.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w sobotnim biegu żona Piotra Łobodzińskiego, Iwona Wicha(KS Prefbet-Sonarol), która zajęła 3 miejsce, kończąc rywalizację w Lidze na 21 miejscu głównie z powodu niewystarczającej liczby punktowanych biegów.

- Kolejny start naszych zawodników to Przełajowe Mistrzostwa Polski, które zostaną rozegrane w Tomaszowie Lubelskim 27 listopada – zapowiada Andrzej Korytkowski prezes i szkoleniowiec KS Prefbet Sonarol.