14 urodziny Tygodnika Narew [FOTO]  

  • 27.11.2021, 14:41 (aktualizacja 27.11.2021, 23:40)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
14 urodziny Tygodnika Narew [FOTO]
Od 14 już lat, tydzień za tygodniem, wydanie za wydaniem piszemy o rzeczach ważnych i ważkich, dzielimy się sukcesami i troskami, z pełną rzetelnością informujemy o tym co dzieje się w Łomży, na Ziemi Łomżyńskiej i w województwie podlaskim. Niezależnie od pogody przekazujemy TYLKO DOBRE INFORMACJE.

„DRODZY CZYTELNICY! Trzymacie w rękach pierwszy numer „Narew Extra Tygodnik”, który powstał z myślą o Was, mieszkańcach ziemi łomżyńskiej. Jesteśmy po to, aby relacjonować dla Was najważniejsze wydarzenia społeczne, polityczne, sportowe i kulturalne w regionie. Na szczęście życie składa się nie tylko w wielkich wydarzeń, ale przede wszystkim z pięknych chwil, gdy np. Wasze dziecko wyrecytuje pierwszy wiersz na szkolnej akademii, gdy wygra zawody sportowe, albo podaruje babci kolorową laurkę. Chcemy być wtedy z Wami i wspólnie cieszyć się Waszymi małymi radościami […].”

Tymi słowami dokładnie 14 lat temu przywitała czytelników „Tygodnika Narew” Katarzyna Patalan, pierwsza redaktor naczelna czasopisma.  Pomysłodawcą wydawania bezpłatnego tygodnika był Artur Filipkowski, który jest jego wydawcą po dziś dzień. W stronę wszystkich, którzy przez te ''naście" lat tworzyli dobre informacje kierujemy serdeczności. A wam drodzy Czytelnicy dziękujemy, że wciąż jesteście z nami, że w każdy wtorek przekraczacie próg naszej redakcji i sięgacie po Tygodnik Narew. DZIĘKUJEMY! 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe