Więziennicy przekazali schronienia dla psów z łomżyńskiego schroniska [FOTO]

  • 28.11.2021, 14:33
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Więziennicy przekazali schronienia dla psów z łomżyńskiego schroniska… mjr Dariusz Śmiechowski, zastępca rzecznika prasowego dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze
Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze odwiedzili łomżyńskie schronisko „Arka”. Więziennicy przekazali 6 bud oraz 100 koców dla czworonożnych podopiecznych „Arki”.

Najpierw był kurs stolarza

- 12 więźniów Zakładu Karnego w Czerwonym Borze zyskało nowe kwalifikacje a przy okazji ucząc się rzemiosła wykonali oni budy i budki dla zwierząt. W trakcie zajęć powstały schronienia dla psów, kotów, jeży i ptaków – przekazuje mjr Dariusz Śmiechowski, zastępca rzecznika prasowego dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.  

Efekt - schronienia dla podopiecznych z łomżyńskiego schroniska

To właśnie budy dla psów trafiły do łomżyńskiego schroniska „Arka”. Uzupełnieniem prezentu dla czworonożnych podopiecznych placówki było 100 koców wycofanych z użytkowania. Koce będą miały nowe życie jako ocieplenie psich bud.

- Sądząc po reakcji i zainteresowaniu przyszłych lokatorów trafiliśmy w 10 (patrz zdjęcia). Więziennicy zdążyli w porę – przyznaje mjr Dariusz Śmiechowski.

Obecnie w schronisku przebywa ponad 150 psów. Nadchodząca zima z pewnością nie będzie łatwą porą roku dla czworonogów i oddanych im całym sercem opiekunów.

 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe