Wojska Polskiego od dzisiaj ruch w dwie strony - [FOTO]

  • 01.12.2021, 08:08 (aktualizacja 01.12.2021, 16:55)
  • Tylko dobre informacje
Wojska Polskiego od dzisiaj ruch w dwie strony - [FOTO]
Z początkiem grudnia wraca ruch dwukierunkowy na remontowanym odcinku ul. Wojska Polskiego od ul. Nowoprojektowanej do ronda św. Brunona. Do realizacji pozostało oznakowanie poziome, które zostanie wykonane przy wystąpieniu odpowiednich warunków atmosferycznych. Natomiast do końca kwietnia przyszłego roku zostanie zrealizowana zatoka autobusowa oraz będą usunięte stwierdzone kolizje z siecią energetyczną i siecią kablową telekomunikacyjną. Na swoje stałe trasy od 1 grudnia wracają autobusy MPK linii 2, 7 i 13.

Od momentu rozpoczęcia prac w połowie września, ruch odbywał się jednokierunkowo w stronę Ostrołęki. Zakres zadania na 514-metrowym fragmencie ul. Wojska Polskiego polegał na sfrezowaniu nawierzchni bitumicznej, wykonaniu robót rozbiórkowych, wybudowaniu nowego kanału deszczowego, ułożeniu nowej nawierzchni z trzech warstw betonu asfaltowego, dostosowaniu wysokościowym zjazdów indywidualnych i montażu urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Koszt realizacji inwestycji wyniósł 5 mln zł, z czego około 2,5 mln stanowi dofinansowanie ze środków rezerwy subwencji ogólnej.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe