Młodych i Seniorów łączy... obywatelstwo [VIDEO]

  • 01.12.2021, 08:47 (aktualizacja 01.12.2021, 15:37)
  • Tylko dobre informacje
Młodych i Seniorów łączy... obywatelstwo [VIDEO]
Miasto Łomża wspólnie z Europe Direct Podlaskie zaprosiło na konferencję poświęconą współpracy międzypokoleniowej ,,Młodych i Seniorów łączy... obywatelstwo UE”.

Celem wydarzenia było usprawnienie komunikacji pomiędzy młodzieżą i seniorami, a także wskazanie obszarów, w których z powodzeniem mogą realizować wspólne przedsięwzięcia. Spotkanie było także okazją do zaprezentowania oferty Unii Europejskiej dla młodych i seniorów, z jednoczesnym akcentem na równoważenie priorytetów i budowanie przekonania o wzajemnej potrzebie wsparcia. 
 

W trakcie konferencji głos zabrali zarówno przedstawiciele Łomżyńskiej Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży, a także osoby zaangażowane w dialog i funkcjonowanie rad społecznych w naszym mieście.

Prelegenci w ramach swoich wystąpień poruszyli kwestie związane z różnicami i podobieństwami międzypokoleniowymi, kooperację pokoleń w Łomży, w Polsce i Europie, własne wizje współpracy, w tym również planowane przedsięwzięcia i pomysły.

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe