Kiermasz świąteczny na rzecz Filipa Nowackiego

  • 01.12.2021, 16:21 (aktualizacja 01.12.2021, 16:27)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kiermasz świąteczny na rzecz Filipa Nowackiego
W poniedziałek 6 grudnia 2021 roku, w godz. 17:00-19:00, w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży odbędzie się kiermasz świąteczny, organizowany w ramach „Mikołajek Miejskich”. W jego trakcie, w świątecznej atmosferze, można będzie zakupić ciasta, ozdoby bożonarodzeniowe, książki, zabawki, a także zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Każde dziecko może także liczyć na słodką niespodziankę. Co ważne, zebrane w trakcie kiermaszu środki zostaną przeznaczone na leczenie 16-miesięcznego Filipka Nowackiego, u którego na początku listopada zdiagnozowano SMA 2 – rdzeniowy zanik mięśni.

Nadzieją na całkowite zatrzymanie choroby jest terapia genowa, której cena to ponad 9 milionów złotych. Pisaliśmy o tym w artykule: Umierają mięśnie, ale nie wola walki. Dramatyczna walka o małego Filipka. Potrzeba 9 milionów

 

Filipek jest pierwszym dzieckiem w Łomży, które zbiera tak ogromną kwotę na walkę z SMA, a nikt z nas w pojedynkę nie jest w stanie zebrać takiej sumy. Tylko wspólnie, jednocząc tysiące osób i powodując efekt kuli śnieżnej, jesteśmy w stanie pomóc tej Rodzinie i uratować Filipka.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe