5 medali w Pucharze LZS w Taekwondo Olimpijskim wywalczyli zawodnicy Akademii Sportu Medyk

10 osobowa reprezentacja Akademii Sportu Medyk wzięła udział w Pucharze Ludowych Zespołów Sportowych w Taekwondo Olimpijskim. Zawodnicy stanęli na podium w każdej z kategorii, w której startowali.

Zawodnicy Akademii Sportu Medyk trenujący pod okiem Pawła Remiszewskiego startowali w 3 kategoriach: dzieci, młodzik i kadet. W każdej z kategorii zawodnicy stawali na podium.

W kategorii dzieci złoty medal zdobył Albert Bakunov, zaś srebrny Szymon Bagiński. W kategorii młodzik: srebrny medal powędrował do Oskara Borkowskiego, natomiast brązowy do Alana Grądzkiego. W kategorii kadet zaś złoto wywalczył Bartosz Jadacki.